Obchodní zástupce zlínský kraj - oblast 1

Do obchodního týmu stavebnin VASTAP přijmeme obchodního zástupce pro region 1 (Uherské Hradiště, Hluk, Veselí n. Moravou, Otrokovice, Napajedla, Kroměříž). Nástup možný ihned.

Pracovní náplň:
  • Prodej zboží ve svěřeném regionu a sortimentu
  • Akvizice nových a udržování stávajících zákazníků
  • Mapování konkurence
  • Prodej B2B a B2C
  • Pomoc při zajištění chodu a rozvoje společnosti
Požadujeme:
  • Zkušenosti v obchodní sféře
  • Znalost stavebních materiálů výhodnou
  • Znalost daného regionu
  • Motivaci na budování sebe a společnosti
  • Zapojení vlastní iniciativy
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • Zaměstnání na HPP
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Služební vůz, mobilní telefon a PC vybavení
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci
  • Zaměstnanecké slevy na stavební materiál a služby
  • Prodej jedinečných produktů na trhu
Pracoviště:
  • 687 65 STRÁNÍ, Padělky 1100

Vaše CV posílejte na mail vastap@vastap.cz

octavia

Prostřednictvím formuláře se nám můžete ozvat na tuto pozici. Můžete se také ozvat na email info@vastap.cz

Soubory je možné nahrávat ve formátu pdf, doc, docx, txt. Maximální velikost souboru je 4MB.